Usługi

CO KOCHAMY ROBIĆ

Uwielbiamy wyzwania! Nie ma dla nas ograniczeń technologicznych, jesteśmy gotowi na każdy projekt. Specjalizujemy się na wielu płaszczyznach, od zwykłych stron internetowych poprzez skomplikowane aplikacje biznesowo, kończąc na aplikacjach mobilnych. Oto niektóre z naszych specjalizacji:

Strony WWW

Potrzebujesz wizytówki dla swojej firmy? Nie ma sprawy! Zrobimy dla Ciebie prostą, przejrzystą, statyczną stronę internetową. Potrzebujesz bloga? Przygotujemy dla Ciebię stronę opartą o platformę Wordpress. Używamy odpowiednich narzędzi do rozwiązania konkretnych problemów!

Aplikacje Internetowe

Chciałbyś mieć serwis internetowy? Może potrzebujesz aplikacji do zarządzania Twoją firmą? Pomożemy osiągnąć Twoje ambitne cele!

Sklepy Internetowe

Chciałbyś sprzedawać przez internet? Posiadasz kilka produktów? A może kilka tysięcy?

Aplikacje Mobilne

Potrzebujesz prostej aplikacji mobilnej? Zrobimy ją dla Ciebie! Będzie ona dostępna na platformie Android jak i na IOS!

Integracje systemowe

Masz kilka systemów i chciałbyś je zintegrować? Moduł magazynowy nie synchronizuje się z Twoim sklepem? Pomożemy rozwiązać Twoje problemy, abyś mógł skupić się na swoim biznesie!

Integracje z API

Potrzebujesz integracji z zewnętrznym API? Nie ma problemu! Integrowaliśmy się już wieloma serwisami zewnętrznymi, takimi jak kurierzy, płatności on-line, systemy magazynowe itp.

Aplikacje Desktopowe

A może potrzebujesz aplikacji desktopowej dla swojej firmy? Chętnie podejmiemy się takiego wyzwania!

Aplikacje Biznesowe

Aplikacje biznesowe są sercem każdej firmy. Pomagają zautomatyzować wiele nudnych, powtarzalnych procesów. Automatyzacja procesów biznesowych? To nasze drugie imię :)

Rozwiązania Chmurowe

Potrzebujesz zmigrować się do Chmury? AWS? Azure? Tu i tu mamy doświadczenie!

about-image

WIĘC CO O TYM MYŚLISZ?

Zadzwoń lub przyjdź w dowolnym momencie, staramy się odpowiadać na wszystkie pytania w ciągu 24 godzin w dni robocze. Jesteśmy otwarci w dni powszednie od 9:00 do 17:00.

Skontaktuj się z nami